• Anadolu: 0216 334 51 13
  • Avrupa: 0212 652 43 02
  • info@klima-klimaservisi.com
  • Haftanın Her Günü 7/24 Hizmet

Gree VRF Klima – En İyi Fiyat Garantisi Keşif Satış Servis

Geliştirilmiş teknolojisi, güç kapasitesi ve enerji tasarrufu ile en çok tercih edilen klima markalarından biri olan Gree, VRF klima sistemleriyle de geniş mekanların ve birbirinden bağımsız iklimlendirme çözümü istenen alanların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Özellikle iş yerleri için en sessiz ve verimli iç tesisat tasarımına sahiptir.

Gree VRF klima modelleri optimize edilen fan tasarımları ve akıllı defrost özellikleriyle de enerji tüketimini azaltarak bütçenizi korumaktadır. Tek sistemden birden fazla klimanın kontrolü sağlanarak yaşam alanlarına avantaj sunmaktadır.

Gree VRF klima satış ekiplerimiz de en iyi fiyat garantisi ile Gree VRF klima modellerini sizler için sunmakta, Gree VRF klima servisi desteğiyle de satış sonrası bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar hizmeti vermektedir.
Gree VRF Klimanın Üstün Özellikleri

Arıza teşhis teknolojisi, yüksek enerji tasarrufu ve düşük sıcaklıklarda dahi ısıtma ve soğutma yapabilmesi Gree VRF klima sistemlerinin kullanıcılarına sağladığı konforun bir parçasıdır. Gree VRF klima modelleri özellikleri:

© Copyright 2018 Gree Klima Servisi - Web Site Tasarım by Web Soft Yazılım